Pokal silver senempire

Pokal silver senempire
Pokal silver senempire
Pokal silver senempire
Pokal silver senempire
Pokal silver senempire
Pokal silver senempire
Pokal silver senempire
Pokal silver senempire
Pokal silver senempire
Pokal silver senempire
Pokal silver senempire
Pokal silver senempire

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

POKAL, 1800-talets första hälft, senempire, silver, med insats i blåfärgat glas, svenska importstämplar, höjd ca 28 cm, vikt exklusive glas ca 627 g

En hänkel med brott, insats lagad

797098

2020-07-29