Golvlampa
Klubbat för:
8 200 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
GOLVLAMPA, märkt HW armatur, 1950/60-tal, ställbar i höjd, svartlackerad metall samt mässing, lägsta höjd ca 130 cm
Kuntoraportti
Trög höj och sänk funktion, lysfunktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage
797101
Päivämäärä:
2020-08-06