Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

8 200 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

GOLVLAMPA, märkt HW armatur, 1950/60-tal, ställbar i höjd, svartlackerad metall samt mässing, lägsta höjd ca 130 cm

Kuntoraportti

Trög höj och sänk funktion, lysfunktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage

797101

Päivämäärä:

2020-08-06