Marianne Ågren Strandmotiv

Marianne Ågren Strandmotiv
Marianne Ågren Strandmotiv

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MARIANNE ÅGREN (Född 1941): Strandmotiv, olja på duk, signerad Marianne Ågren, oramad, ca 62x56 cm

797108

2020-07-27