Vas sockerskrin silver

Vas sockerskrin silver
Vas sockerskrin silver
Vas sockerskrin silver
Vas sockerskrin silver
Vas sockerskrin silver
Vas sockerskrin silver
Vas sockerskrin silver
Vas sockerskrin silver
Vas sockerskrin silver
Vas sockerskrin silver
Vas sockerskrin silver
Vas sockerskrin silver
Vas sockerskrin silver
Vas sockerskrin silver

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, SOCKERSKRIN, silver, imortstämplade, hamrad yta resp rokokostil, höjd ca 17,5 resp längd 17 cm, total vikt ca 570 g

Vasen med bucklor

797117

2020-07-29