Hardy Strid tempera

Hardy Strid tempera
Hardy Strid tempera
Hardy Strid tempera
Hardy Strid tempera

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

HARDY STRID (1921-2012) Komposition på bord, signerad samt på baksidan daterad 1957, ca 58x74 cm

Kuntoraportti

797138

Päivämäärä:

2020-08-08