Hardy Strid tempera
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
HARDY STRID (1921-2012) Komposition på bord, signerad samt på baksidan daterad 1957, ca 58x74 cm
Kuntoraportti
797138
Päivämäärä:
2020-08-08