Bohjaner porslin Kina

Bohjaner porslin Kina
Bohjaner porslin Kina
Bohjaner porslin Kina
Bohjaner porslin Kina
Bohjaner porslin Kina
Bohjaner porslin Kina
Bohjaner porslin Kina
Bohjaner porslin Kina

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

BOJANER med lock, 2 st, porslin, Kina, dekor i underglasyr, dekor av fåglar på gren och figurscener, höjd ca 30-32 cm

Smärre slitage, smånagg, lock med nagg

797143

2020-07-28