Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
800 SEK
BOJANER med lock, 2 st, porslin, Kina, dekor i underglasyr, dekor av fåglar på gren och figurscener, höjd ca 30-32 cm
Smärre slitage, smånagg, lock med nagg
797143
2020-07-28
Gör en kostnadsfri värdering här