Karl-Erik Billeström oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

KARL ERIK BILLESTRÖM (1920-2007): "Harmonisk", olja på pannå, signerad Billeström, ca 52 x 39 cm

Smärre slitage

797158

2020-08-08