Karl Gustaf Strandberg oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL GUSTAF STRANDBERG (1891-1981): "Bäckmotiv fr. Må, Arnäs, Ångermarland", signerad K Gustaf Strandberg, olja på pannå, ca 40x30 cm

Åldersrelaterat slitage, ram med synligt slitage, sprickor och färgbortfall

797160

2020-08-08