Karl Erik Billeström oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

KARL ERIK BILLESTRÖM (1920-2007): liggande modell, olja på duk, signerad samt daterad Billeströ, ca 72 x 60 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre åldersrelaterat slitage

797165

2020-08-08