Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
KARL ERIK BILLESTRÖM (1920-2007): liggande modell, olja på duk, signerad samt daterad Billeströ, ca 72 x 60 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre åldersrelaterat slitage
797165
2020-08-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner