Ib Kofod-Larsen Kandidaten soffa

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

13 000 SEK

IB KOFOD-LARSEN, "Kandidaten", soffa, OPE Möbler, 1960-tal, stomme i teak, löstagbara sitt och ryggplymåer i Josef Frank textilklädsel "Tulpan", Firma Svenskt Tenn, bredd på soffan ca 190, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage, smärre repor, nyklädda plymåer

797179

2020-08-08