Damskrivbord
Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
DAMSKRIVBORD, 1900-talets första hälft, med låda, gustaviansk stil, mahogny och teak, handtag och dekorativa beslag i mässing, höjd ca 97 samt 95x58 cm
FAnérkador, låset saknas, bruks och åldersrelaterat slitage
797185
2020-08-08