Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARMSTOL, 1800-talets slut, blandstil, björk med svärtade detaljer, stoppad, senare klädsel med tyg från Svenskt Tenn, sitthöjd ca 48

Lagning på ryggen,, bruks och åldersrelaterat slitage

797187

2020-08-08