Karmstol
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KARMSTOL, 1800-talets slut, blandstil, björk med svärtade detaljer, stoppad, senare klädsel med tyg från Svenskt Tenn, sitthöjd ca 48
Lagning på ryggen,, bruks och åldersrelaterat slitage
797187
2020-08-08