Karmstolar

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets mitt, England, betsad mahogny med intarsia, stoppad sits, sitthöjd ca 50 cm

Stötmräken, fläckar, fogsprickor, slitage

797189

2020-08-08