Elias Svedberg "Safari" NK
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ELIAS SVEDBERG, safaristol, för NK Trivaserie, 1900-talets andra hälft, stomme av bok, armlän i kärnläder samt textilklädsel i manchestertyg, sitthöjd ca 33 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, fläckar märken på läder samt textil, stomme med repor och märken
797192
2020-08-03