Elias Svedberg "Safari" NK

Elias Svedberg
Elias Svedberg
Elias Svedberg
Elias Svedberg
Elias Svedberg
Elias Svedberg
Elias Svedberg
Elias Svedberg
Elias Svedberg
Elias Svedberg
Elias Svedberg
Elias Svedberg
Elias Svedberg
Elias Svedberg
Elias Svedberg
Elias Svedberg
Elias Svedberg
Elias Svedberg

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ELIAS SVEDBERG, safaristol, för NK Trivaserie, 1900-talets andra hälft, stomme av bok, armlän i kärnläder samt textilklädsel i manchestertyg, sitthöjd ca 33 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, fläckar märken på läder samt textil, stomme med repor och märken

797192

2020-08-03