Josef Jurutka oljemålning

Josef Jurutka oljemålning
Josef Jurutka oljemålning
Josef Jurutka oljemålning
Josef Jurutka oljemålning
Josef Jurutka oljemålning
Josef Jurutka oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

Josef JURUTKA (1880-1945) Stilleben med böcker och manuskript, signerad, olja på pannå, ca 48x59 cm

Färgbortfall i kanterna

797202

2020-08-08