Skåp rokokostil

Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil

Klubbat för:

1 500 SEK

2 500 SEK

SKÅP, 1900-talets mitt, rokokostil, fanerad i mahogny, inredd med enkel hyllplan, låda, skuren dekor, höjd ca 126, 49x69 cm

Bruksslitage, repor, märken

797205

2020-08-08