Klubbat för:
1 500 SEK
2 500 SEK
SKÅP, 1900-talets mitt, rokokostil, fanerad i mahogny, inredd med enkel hyllplan, låda, skuren dekor, höjd ca 126, 49x69 cm
Bruksslitage, repor, märken
797205
2020-08-08