Monique Grecke Sjöberg olja på duk
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MONIQUE GRECKE SJÖBERG, "Holländaren", olja på duk, motiv föreställande Palle Granditsky och Birgitta Valberg i Damatens uppsättning "Holländaren", skriven av August Strindberg, (premiär 1981), signerad M Grecke Sjöberg, bildmått ca 57x43 cm
Slitage och färgbortfall på ram, skador på duk
797210
2020-08-08