Monique Grecke Sjöberg olja på duk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONIQUE GRECKE SJÖBERG, "Holländaren", olja på duk, motiv föreställande Palle Granditsky och Birgitta Valberg i Damatens uppsättning "Holländaren", skriven av August Strindberg, (premiär 1981), signerad M Grecke Sjöberg, bildmått ca 57x43 cm

Slitage och färgbortfall på ram, skador på duk

797210

2020-08-08