Edition Nordic Efva Attling Bianca & Stars Armband
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EFVA ATTLING, Bianca & Stars, armband, sterlingsilver, i form av bett, ringar paverade med små diamanter ca 0.10 ct, på svart tygband med avslut i silver, justerbar längd, stämplad och signerad, etui Attling medföljer
Modellen Bianca & Stars är en hommage till Bianca Jagger
Nyskick.
797220
2020-08-16