Edition Nordic Efva Attling Bianca & Stars Armband

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EFVA ATTLING, Bianca & Stars, armband, sterlingsilver, i form av bett, ringar paverade med små diamanter ca 0.10 ct, på svart tygband med avslut i silver, justerbar längd, stämplad och signerad, etui Attling medföljer

Modellen Bianca & Stars är en hommage till Bianca Jagger

Nyskick.

797220

2020-08-16