Lennart Jansson karmstolar 3 st

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LENNART JANSSON, karmstolar, 3 st, Rydéns Interiör, stämplade på undersidan, björkrot samt björk, höjd ca 93 cm, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

797223

2020-08-08