Mats Mason oljemålning

Mats Mason oljemålning
Mats Mason oljemålning
Mats Mason oljemålning
Mats Mason oljemålning
Mats Mason oljemålning
Mats Mason oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATS MASON (1894-1983) "Trädgårdshörna", signerad samt daterad 1966, olja på pannå, ca 54x45 cm

797224

2020-08-02