Mask Afrika

Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MASK, 1900-tal, Senufo, elfenbenskusten, svärtat trä, samt tyg och kaurissnäckor, höjd ca 63 cm

Proveneins: Berndt Helleberg

Slitage, fläckar

797263

2020-08-08