Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
DANSMASK, Liberia, 1900-tal, trä, kalkad och bemålad samt bast, höjd ca 60 cm
Proveniens: Peter Willborg
Nagg, ställvis bortfall av ytbehandling, slitage
797265
2020-08-08
Gör en kostnadsfri värdering här