Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
DANSMASK, 1900-tal, Liberia, trä, kalkat och bemålat, ty och tagel, höjd ca 63 cm
Hål, sprickor, slitage, lagningar
797266
2020-08-08
Gör en kostnadsfri värdering här