Husqvarna symaskin med skåp
Closed
2020-08-08
797306
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
SYMASKIN, Husqvarna, 1900-talets första hälft, uppvikbar konstruktion, skåpsdel med fanér, höjd ca 82, bredd 60, djup 44 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, nyckel saknas