Husqvarna symaskin med skåp
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SYMASKIN, Husqvarna, 1900-talets första hälft, uppvikbar konstruktion, skåpsdel med fanér, höjd ca 82, bredd 60, djup 44 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, nyckel saknas
797306
2020-08-08