Tissot Seastar Navigator herrarmbandsur

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

TISSOT, armbandsur, Seastar Navigator, stål, ca 1970, manuell, plexiglas, datum, kronograf, boettnr. 40522, cal Valjoux 7734, stålänk (ej original), diameter 40,3 mm

Zustandsbeschreibung

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, stötskador, tavla med oljefläckar, bruksslitage

797317

2020-07-30