Tissot Seastar Navigator herrarmbandsur
Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
TISSOT, armbandsur, Seastar Navigator, stål, ca 1970, manuell, plexiglas, datum, kronograf, boettnr. 40522, cal Valjoux 7734, stålänk (ej original), diameter 40,3 mm
Zustandsbeschreibung
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, stötskador, tavla med oljefläckar, bruksslitage
797317
2020-07-30