Matgrupp Nordiska Kompaniet

Matgrupp Nordiska Kompaniet
Matgrupp Nordiska Kompaniet
Matgrupp Nordiska Kompaniet
Matgrupp Nordiska Kompaniet
Matgrupp Nordiska Kompaniet
Matgrupp Nordiska Kompaniet
Matgrupp Nordiska Kompaniet
Matgrupp Nordiska Kompaniet
Matgrupp Nordiska Kompaniet
Matgrupp Nordiska Kompaniet
Matgrupp Nordiska Kompaniet
Matgrupp Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

MATGRUPP, 5 dlr, 1900-talets mitt, Nordiska Kompaniet, brickmärkt, bestående av: 1 matbord med två iläggsskivor, 4 stolar, mahognyfanér, höjd på bord ca 75, diameter 115, iläggsskivor á 60 cm, sitthöjd på stolar ca 45 cm

Bruksslitage

797318

2020-08-03