Zero golvlampa
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATTIAS STÅLBOM, golvlampa, "Can", för Zero, stomme och skärm i lackerad metall, höjd ca 135 cm
Bruksslitage, repor och märken, ytlig nedsmutsning, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
797319
2020-08-03