Zero golvlampa

Zero golvlampa
Zero golvlampa
Zero golvlampa
Zero golvlampa
Zero golvlampa
Zero golvlampa

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

MATTIAS STÅLBOM, golvlampa, "Can", för Zero, stomme och skärm i lackerad metall, höjd ca 135 cm

Bruksslitage, repor och märken, ytlig nedsmutsning, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

797319

2020-08-03