Poul Hennningsen golvlampa

Poul Hennningsen golvlampa
Poul Hennningsen golvlampa
Poul Hennningsen golvlampa
Poul Hennningsen golvlampa
Poul Hennningsen golvlampa
Poul Hennningsen golvlampa
Poul Hennningsen golvlampa
Poul Hennningsen golvlampa
Poul Hennningsen golvlampa
Poul Hennningsen golvlampa
Poul Hennningsen golvlampa
Poul Hennningsen golvlampa

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LOUIS POULSEN, golvlampa, "PH80", för Poul Henningsen, kromat stål och plast, höjd ca 133 cm

Bruksslitage, repor och märken, ytlig nedsmutsning, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

797328

2020-08-03