Fritz Hansen soffbord
2020-08-03
797334
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
JEHS + LAUB, soffbord, "Space Table - JL50", för Fritz Hansen, lackerad metall, skiva av glas, etikettmärkt, daterad 2011, höjd 38, diameter 100 cm
Bruksslitage, repor och märken, ytlig nedsmutsning