Fritz Hansen soffbord

Fritz Hansen soffbord
Fritz Hansen soffbord
Fritz Hansen soffbord
Fritz Hansen soffbord
Fritz Hansen soffbord
Fritz Hansen soffbord
Fritz Hansen soffbord
Fritz Hansen soffbord

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JEHS + LAUB, soffbord, "Space Table - JL50", för Fritz Hansen, lackerad metall, skiva av glas, etikettmärkt, daterad 2011, höjd 38, diameter 100 cm

Bruksslitage, repor och märken, ytlig nedsmutsning

797334

2020-08-03