Fritz Hansen soffbord
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JEHS + LAUB, soffbord, "Space Table - JL50", för Fritz Hansen, lackerad metall, skiva av glas, etikettmärkt, daterad 2011, höjd 38, diameter 100 cm
Bruksslitage, repor och märken, ytlig nedsmutsning
797334
2020-08-03