Lars-Olov Laraeus oljemålning

Lars-Olov Laraeus oljemålning
Lars-Olov Laraeus oljemålning
Lars-Olov Laraeus oljemålning
Lars-Olov Laraeus oljemålning
Lars-Olov Laraeus oljemålning
Lars-Olov Laraeus oljemålning
Lars-Olov Laraeus oljemålning
Lars-Olov Laraeus oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS-OLOV LARAEUS (1913-1981): "Tankar", signerad och daterad Laraeus -46, olja på duk, ca 36x25 cm

Krackelerad

797336

2020-07-29