Gerhard Nordström landskap

Gerhard Nordström landskap
Gerhard Nordström landskap
Gerhard Nordström landskap
Gerhard Nordström landskap

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GERHARD NORDSTRÖM (1925-2019): Landskap, signerad G Nordström, olja på duk, ca 57x70 cm

Smärre fläckar och krackelyrer

797356

2020-07-31