Fickplunta och stop silver

Fickplunta och stop silver
Fickplunta och stop silver
Fickplunta och stop silver
Fickplunta och stop silver
Fickplunta och stop silver
Fickplunta och stop silver
Fickplunta och stop silver
Fickplunta och stop silver
Fickplunta och stop silver
Fickplunta och stop silver
Fickplunta och stop silver
Fickplunta och stop silver
Fickplunta och stop silver
Fickplunta och stop silver
Fickplunta och stop silver
Fickplunta och stop silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FICKPLUNTA samt STOP, 1900-talets början, silver, höjd ca 11 respektive 15 cm, total vikt ca 465 g

Bucklor, gåvogravyr, pluntan saknar ett av locken

797360

2020-07-29