Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SOFFBORD, 1960-tal, ek, möjligen Sven Engström & Gunnar Myrstrand, kortsidor med utdragsskivor, skiva med infällda stenskivor, höjd ca 49, 75x122 cm
Smärre slitage
797361
2020-08-04
Gör en kostnadsfri värdering här