Kaffeservis Nobel av Karin Björquist
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KARIN BJÖRQUIST, "Nobel", kaffeservis (5 dlr), benporslin, "Nobel Jubilee 1991", Gustavsberg, bestående av 5 kaffekoppar med fat, samt 1 extra fat, vita med förgylld dekor
Smärre slitage, mikronagg kan förekomma
797362
2020-08-03