Brasskydd mässing

Brasskydd mässing
Brasskydd mässing
Brasskydd mässing
Brasskydd mässing
Brasskydd mässing
Brasskydd mässing
Brasskydd mässing
Brasskydd mässing

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRASSKYDD, mässing och zink, 1800-talets slut, dekor av klot, höjd ca 30, längd 57 cm

Slitage, fläckar, stötskador

797369

2020-07-29