Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LISA LARSON, figuriner, 6 st, stengods, Gustavsberg, varav 4 st ur serien "Sekelskifte", 1 "Sommarklädd", samt hundfigurin, höjder 17- 21 cm
Smärre slitage, mikronagg kan förekomma
797374
2020-08-03
Gör en kostnadsfri värdering här