Omega Constellation Automatic Chronometer
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OMEGA, Constellation Automatic Chronometer, armbandsur, 1961, automatiskt urverk, stål, plexiglas, krona med Omega, senare halvstel länk ej original, ref nr. 14381SC, verk nr. 18563625, kaliber 551, diam ca 34 mm
Bruksslitage. Urtavla med skador och missfärgningar. Osäker funktion. SAV garanterar ej funktionen.
797375
2020-08-02