Omega Constellation Automatic Chronometer

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OMEGA, Constellation Automatic Chronometer, armbandsur, 1961, automatiskt urverk, stål, plexiglas, krona med Omega, senare halvstel länk ej original, ref nr. 14381SC, verk nr. 18563625, kaliber 551, diam ca 34 mm

Bruksslitage. Urtavla med skador och missfärgningar. Osäker funktion. SAV garanterar ej funktionen.

797375

2020-08-02