Herman Hägg oljemålningar

Herman Hägg oljemålningar
Herman Hägg oljemålningar
Herman Hägg oljemålningar
Herman Hägg oljemålningar
Herman Hägg oljemålningar
Herman Hägg oljemålningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HERMAN HÄGG (1884-1966) (2) Motiv från Visby, signerade, olja på duk uppsatt på pannå, ca 15x20 samt 21x26 cm

På en större krackelyr och entaka färgbortfall

797387

2020-08-03