Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HERMAN HÄGG (1884-1966) (2) Motiv från Visby, signerade, olja på duk uppsatt på pannå, ca 15x20 samt 21x26 cm
På en större krackelyr och entaka färgbortfall
797387
2020-08-03
Gör en kostnadsfri värdering här