Antti Favén blyertsteckningar

Antti Favén blyertsteckningar
Antti Favén blyertsteckningar
Antti Favén blyertsteckningar
Antti Favén blyertsteckningar

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANTTI FAVÉN (1882-1948) (3) porträtt av kvinna, signerade och daterade 1930, blyerts, ca 36x26 cm

797402

2020-08-03