Geirge Henry Jenkins oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GEORGE HENRYJENKINS (1843-1914) Landskap med bro, signerad, olja på duk, ca 39x60 cm

797403

2020-08-03