Fåtöljer med fotpallar
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
FÅTÖLJER med fotpallar, 1 par, 1900-talets senare del, rokokostil, lösa dynor samt tillhörande kuddar, sitthöjd ca 43, totalt (yttre) djup 78, fotpallarna 45x83x54 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
797405
Päivämäärä:
2020-07-28