3 st Mattel dockor

3 st Mattel dockor
3 st Mattel dockor
3 st Mattel dockor
3 st Mattel dockor
3 st Mattel dockor
3 st Mattel dockor
3 st Mattel dockor
3 st Mattel dockor

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 600 SEK

MATTEL DOCKOR, 1960-tal, bestående av 3 dockor (Barbie, Skipper och Ken), längd 25-31cm, diverse kläder, tillbehör, skor, väskor samt två ställ

Kläder ej genomgånget, skador kan förekomma

797410

2020-08-03