Boksnurra

Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra

Klubbat för:

4 000 SEK

2 000 SEK

BOKSNURRA, 1900-talets andra hälft, ek, hjultrissor, höjd ca 92, 51x51 cm

Blekt, ytskador

797411

2020-07-30