Bord orientaliska

Bord orientaliska
Bord orientaliska
Bord orientaliska
Bord orientaliska
Bord orientaliska
Bord orientaliska

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, 1 par, orientaliska, 1900-talets andra hälft, skuren genombruten dekor, höjd ca 82, 42x42 cm

Smärre ytskador

797417

2020-07-30