Peter Dahl litografi

Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER DAHL (1934-2019). Kroginteriör, signerad, E. A., färglitografi, bildmått ca 58x86 cm

797419

2020-07-29